18 Mart 2013 Pazartesi

Evden eve nakliyat serüveni

Evden eve nakliyat serüveni 1.

Günlerden pazardı ve her gün uyandığım saatten oldukça erken uyanmıştım. dehşet bir telaş vardı ve ben acil bir şekilde üstümü giyiniyordum çünkü o gün toplam üç evin evden eve nakliyat yapılması için ekipleri koordine etmem gerekiyordu, saatin 06 altı sularda olduğunu az önce saate baktığımda görmüştüm ama bana bu panik ortamı yaratan ne idi derken rüyamda gördüklerimi hatırlayınca panik halimin yerine şaşkınlığın geçtiğini hissettim, şimdi her okuyucu gibi sizlerde rüyamda ne gördüğümü merak ediyorsunuz. O halde sizi daha fazla bekletmeden rüyama geçebiliriz.


 Rüyamda ki küçük devler.

İş yerinde yarının planını ve tavsiyesini yaptığım bir anda beliren küçük adamlar bana sesleniyordu

-Ahbap
-Hey ahbap!

O an tüylerim diken diken olmuş bana bu şaşkınlığı yaratan şeyin ne olduğunu anlamaya çalışırken aynı zamanda gelen sesin yönü ise şaşkınlığımı açıklayan bir kanıttı. 25 - 30 cm boylarında insanlardı ve bu sayı git gide artıyordu, içimdeki korku ve merak küçük dilimi yutmama sebep olmuş şaşkınlıkla baktığım bir andı çok geçmeden bir ses daha duyuldu.

-Sen kendini neden bu kadar kasıyorsun
- yarın işlerin yetişmeyeceğini düşünüyorsun ama sen bu konuda müsterih ol diyen bir küçük adam vardı karşımda.
Cevap dahi veremeyen, koltuğuna yapışık olayları izler durumdayken devam eden bir konuşma

-  Yarın sabah sen gelmeden bütün evden eve nakliye edilecek işleri bitirmiş olacağız yapmak gereken taşınacak evlerin adresini masanın üzerine bırak.


İşte sair oh sabahın o saatinde beni uykudan fırlatan ses bu idi. içimden derin bir oh çektim ve hazır uyanmış iken işlerimi yoluna koymak üzere iş yerine vardım.

Bilin bakalım iş yerinde neler oldu ikinci serüvende şaşkınlıkla izleyeceğiniz bu olayı yazmak üzere
evden eve nakliyat firmaları na hayırlı kazançlar diliyorum.

Hiç yorum yok: